Konferencja EKOGMINA zyskuje nowego patrona medialnego!

Gdańskie forum praktyków wod-kan wspiera Wydawnictwo Seidel-Przywecki.

 

Seidel-Przywecki to znane wydawnictwo specjalizujące się w dziedzinie inżynierii wody, ścieków i odpadów, którego celem jest propagowanie aktualnej i praktycznej wiedzy fachowej. W ofercie Wydawnictwa znajduje się m.in. publikacja podręczników i poradników, czasopism „Forum Eksploatatora” oraz „Technologia Wody”, publikacje elektroniczne oraz organizowanie konferencji i seminariów.

 

Więcej informacji o wydawnictwie Seidel-Przywecki

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2019, zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178