ekogmina-10247

Wojciech Falkowski

Ecol-Group Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Hydrotechniki (1986), który z pasji i zamiłowania do natury i ochrony środowiska założył firmę Ekol (1988), działającą w obszarze inżynierii środowiska. Kilka lat później, razem z duńską firmą Unicon A/S założył spółkę ECOL-UNICON (1996), którą zarządza do dnia dzisiejszego. Po wielu latach pracy na rzecz środowiska wodnego, Ekol przekształcił się Ecol-Group (2019) tworząc grupę spółek powiązanych z ochroną środowiska. Ecol-Group zajmuje się rozwijaniem projektów związanych z najważniejszymi aspektami gospodarki wodno-ściekowej i adaptacji do zmian klimatu oraz wspieraniem inicjatyw ludzi, którzy czują się odpowiedzialni za dobro wspólne jakim niewątpliwie jest środowisko naturalne.

 

Pomysłodawca akcji społecznej Manifest Klimatyczny, który zawiera konkretne działania co może zrobić każdy z nas, aby powstrzymać degradację środowiska. Akcję wzbogaca kampania „Wszystko w Twoich Rękach” – mająca swoją odsłonę na profilach społecznościowych Facebook i LinkedIn.

Prywatnie wielki miłośnik natury i sportów z nią związanych – wspinaczki wysokogórskiej, turystyki narciarskiej i żeglowania. Zachowanie równowagi w życiu prywatnym i zawodowym daje mu poczucie szczęścia i satysfakcji.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2020, zachęcamy do rejestracji

 

 

Koszt uczestnictwa:
899 zł netto za udział w konferencji, 199 zł netto za udział w warsztacie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Katarzyna Grochowska

Event Manager