jacek_kaszubowski_fot-2

Jacek Kaszubowski

Absolwent  Politechniki Gdańskiej, Wydziału Hydrotechniki, w specjalności Wodociągi i Kanalizacja. Uprawniony bez ograniczeń do Projektowania i Kierowania robotami w zakresie obiektów, sieci i instalacji sanitarnych. Członek Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,  Członek Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Project Manager – Certyfikat IPMA/D.

 

 Od 2005 roku pracuje w Gdańskiej Infrastrukturze Wodociągowo-Kanalizacyjnej Sp. z o.o., obecnie na stanowisku Zastępcy Dyrektora  Kierownika Działu Planowania i Rozwoju. W latach 1999 – 2004 Dyrektor Techniczny firmy projektowo-wykonawczej ETE Sp. z o.o. W okresie 1993 – 1999 pracował w Saur Neptun Gdańsk S.A. na stanowiskach Kierownika Wydziału Sieci Wodociągowej i Kierownika Działu Obiektów Wodociągowych.

 

Współautor planu rozwoju gdańskiego systemu wodociągowego w latach 2010-2025, współautor  wielu planów i koncepcji inwestycji realizowanych na gdańskim systemie wod-kan. Uczestnik zespołów branżowych przygotowujących i realizujących strategiczne dla Gdańska projekty inwestycyjne. Posiada doświadczenie w zakresie eksploatacji i zarządzania gdańskim systemem produkcji i dystrybucji wody, doświadczenie w zarządzaniu firmą projektowo-wykonawczą z branży inżynierii sanitarnej i automatyki przemysłowej oraz praktykę w zakresie projektowania obiektów, sieci i instalacji wod-kan.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2018, zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa:
799 zł netto + 23% VAT (982,77 zł brutto)

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178