Wydawnictwo Seidel-Przywecki objęło konferencję EKOGMINA patronatem medialnym. Wydawnictwo Seidel-Przywecki jest wydawcą znanych i cenionych podręczników, monografii i czasopism z branży wod-kan. Ich publikacje, obecne na rynku od 22 lat, należą do kanonu wydawnictw branżowych i można je znaleźć w każdej biblioteczce wodociągowca, kanalizatora czy specjalisty od oczyszczania ścieków. Wszystkie nasze książki charakteryzuje staranna szata graficzna i twarda oprawa. Dwumiesięczniki „Technologia Wody” i „Forum Eksploatatora” wydają w formie papierowej i elektronicznej.

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager