Patronat medialny nad naszą konferencją objął portal woda-scieki.com

Wszelkie informacje prasowe dotyczące konferencji znajdować się będą w zakładce: Wiadomości , tymczasem wraz z naszym patronem zachęcamy do wpisania konferencji w swoje kalendarze:

https://www.woda-scieki.com/firmy/3532-biopro-sp-z-o-o-/wydarzenia/1081-ekogmina-iii-forum-praktykow

Portal woda-scieki.com jest najstarszym na polskim rynku portalem internetowym z branży wodno-kanalizacyjnej. Działa od 2005 roku i od lat może poszczycić się znaczną rozpoznawalnością w tej branży (ponad 2500 zarejestrowanych firm, współpraca z wieloma wydawnictwami branżowymi, patronaty medialne największych imprez targowych w kraju, licznych konferencji, ciekawych wydarzeń itd). Codziennie w naszym portalu woda-scieki.com odnotowujemy ok 1,5 tys. unikalnych wizyt Użytkowników szukających informacji związanych z branżą wodno-kanalizacyjną.

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager