Teraz środowisko objęło naszą konferencję patronatem medialnym. Możecie znaleźć nasze wydarzenie w ich kalendarzu, zachęcamy do rezerwacji daty:

https://www.teraz-srodowisko.pl/kalendarz/ekogmina-2020-2011.html

Na konferencji EKOGMINA 2020 III Forum Praktyków, pod patronatem medialnym Teraz Środowisko, planowana jest bezpłatna dystrybucja publikacji pt. Ochrona środowiska w Polsce. Wyzwania i perspektywy. Wydanie drugie (uaktualnione i rozszerzone).

Dziękujemy za wsparcie medialne.

Teraz Środowisko to istniejący od 2014 roku internetowy dziennik B2B dla specjalistów i pracowników sektora ochrony środowiska oraz wszystkich osób zainteresowanych obserwowaniem jego dynamiki.

Ich redakcja na bieżąco śledzi rozwój sektora i każdego dnia informuje czytelników o aktualnościach rynkowych, prawnych, administracyjnych i technologicznych. Dokonuje analiz światowych trendów. Opisuje najlepsze dostępne praktyki zawodowe. Zwraca się do cenionych ekspertów i publikuje ich wypowiedzi. Teraz Środowisko to także narzędzie pracy. Kalendarz wydarzeń branżowych, baza tekstów prawnych, opisy produktów i usług oraz codziennie uaktualniane oferty pracy firm z sektora pozwalają fachowcom zachować bliski kontakt z branżą.

Tematyka Teraz Środowisko:
Gospodarka odpadami – Gospodarka wodna – Energetyka – Odnawialne źródła energii – Ochrona powietrza – Planowanie przestrzenne – Zrównoważony transport – Klimat – Efektywność energetyczna – Zielone budownictwo – BHP – Zarządzanie ryzykiem – Ekologia – Zrównoważony rozwój – i inne.

 

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager