Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin objął konferencję Ekogmina – III Forum Praktyków patronatem honorowym.

 

Kolejna edycja naszej konferencji będzie miała miejsce w Mrągowie w województwie warmińsko-mazurskim.

Województwo warmińsko-mazurskie leży w północno-wschodniej części Polski. Składa się z historycznych krain Warmii, Mazur i Powiśla. Z uwagi na swoje walory przyrodnicze uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów Polski.

 

Tym bardziej cieszymy się, że podczas konferencji będziemy mogli docenić walory tego krajobrazu, biorąc chociażby udział w regatach, które odbędą się podczas Ekogminy.
Województwo warmińsko-mazurskie jest czwartym co do wielkości regionem Polski o powierzchni ponad 24 tys. km kwadratowych.
Podział administracyjny: 116 gmin, 19 powiatów – co daje duży potencjał uczestników naszej konferencji.

 

Przyjęta przez Sejmik Województwa Warminsko-Mazurskiego strategia rozwoju społeczno-gospodarczego zakłada, że zasobność regionu będzie zależała od postępu w trzech podstawowych dziedzinach gospodarczych: rolnictwie, gospodarce turystycznej i przemyśle o technologiach przyjaznych środowisku. Rozwojowi tych dziedzin służą liczne fundusze Unii Europejskiej wykorzystywane przez województwo.

 

Nasz partner strategiczny – Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Mrągowie, który skorzystał z funduszy unijnych opowie podczas konferencji w jaki sposób przeszedł przez ten proces i pochwali się zmodernizowanymi obiektami.

 

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2020, zachęcamy do rejestracji

 

 

Koszt uczestnictwa:
899 zł netto za udział w konferencji, 199 zł netto za udział w warsztacie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Katarzyna Grochowska

Event Manager