Swoją obecność na Ekogminie potwierdziła Anna Czyżewska – Dyrektor Departamentu Adaptacji do Zmian Klimatu i Zagrożeń Środowiska w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, która podczas konferencji opowie o Finansowaniu inwestycji miejskich z zakresu adaptacji do zmian klimatu przez NFOŚiGW.

Zapoznanie się z możliwościami pozyskania dofinansowań wzbogaci sesję dotyczącą rozwoju systemów wod-kan. Będziemy mieli możliwość dowiedzieć się u źródeł jakie są możliwości pozyskania środków na planowane w naszych gminach inwestycje.

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager