Z ogromną przyjemnością informujemy o nowym wydarzeniu konferencyjnym EKOGMINA 2018! To pierwsza edycja cyklu spotkań poświęconych zagadnieniom wod-kan w polskich gminach. Konferencja to jednocześnie I Forum Praktyków, podczas którego poruszymy najważniejsze zagadnienia gospodarki wodno-ściekowej szczególnie z punktu widzenia małych i średnich gmin. Ogromna dawka wiedzy o najnowszych technologiach i rozwiązaniach technicznych stosowanych w projektach gminnych, prelekcje przedstawicieli samorządów na temat zrealizowanych inwestycji, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów i specjalistów omawiających best practice – wszystko to 4 października 2018 roku w Gdańsku.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału!
Więcej informacji już wkrótce.

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager