Firma Grundfos została Partnerem konferencji Ekogmina – III Forum Praktyków.

Podczas konferencji swoje wystąpienie będzie miał Tomasz Baran, który od 2015 roku wraz zespołem realizuje strategie Digitalizacji oferowanych rozwiązań firmy Grundfos w Polsce jak i za granicą. Na EKOGMINIE opowie nam jak skutecznie oszczędzać energię zużywaną przez pompy oraz optymalizować ciśnienia w sieci wodociągowej.

 

Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody i ścieków . Tworzą produkty i rozwiązania umożliwiające klientom ochronę zasobów naturalnych i ograniczenie zanieczyszczenia środowiska. Biorą aktywny udział w życiu otaczającego ich społeczeństwa. Przyczyniają się do globalnego, zrównoważonego rozwoju tworząc pionierskie technologie, które nie szkodzą naszej planecie i poprawiają jakość życia ludzi.

Projektują, produkują, sprzedają i serwisują wysokiej jakości rozwiązania pompowe oraz ustalają standardy w tej branży. Oferują kompletne rozwiązania, aby sprostać wymaganiom swoich klientów – bez względu na to jak skomplikowane lub jak wielkie są to rozwiązania.

Przykładowymi rozwiązaniami, które wdrażają są  zoptymalizowana dystrybucja wody oraz niezawodne rozwiązania zmniejszające straty wody i koszty energii. Analizując parametry tłoczenia na podstawie profilu zużycia oraz okresowych zmian obciążenia, mogą określić optymalną konfigurację układu pompowego, aby osiągnąć wymagany poziom oszczędności kosztów.

Zapraszamy na prelekcje.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2020, zachęcamy do rejestracji

 

 

Koszt uczestnictwa:
899 zł netto za udział w konferencji, 199 zł netto za udział w warsztacie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Katarzyna Grochowska

Event Manager