EKOGMINA 2021 – IV Forum Praktyków to wyjątkowe wydarzenie branżowe umożliwiające wymianę wiedzy ekspertów i praktyków polskiego sektora wod-kan.

 

Od 2018 roku tworzymy skuteczną platformę wymiany doświadczeń w obszarze metod i dobrych praktyk stosowanych w projektach wodno-kanalizacyjnych. Ze stworzonej przez nas przestrzeni debaty korzystają przedstawiciele samorządów małych i średnich gmin, przedsiębiorstw komunalnych i przedstawiciele biznesu. To wyjątkowe miejsce rozmowy o nowoczesnych rozwiązaniach, skutecznych działaniach i możliwościach.

 

W tym roku nasze Forum przygotowaliśmy pod hasłem „Gminna woda dla klimatu”, co również jest pokłosiem niepokojących zmian, jakie obserwujemy nie tylko w polskich, ale również europejskich miastach. Dlatego chcemy dyskutować o wodzie, jako kluczowym zasobie gmin i miast, a do tego tematu chcemy podejść całościowo i przyjrzeć się różnym perspektywom.

 

Szczegóły agendy już niebawem!

 

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager