Obserwując rozwój polskich miast i gmin w obszarze gospodarki wodno-kanalizacyjnej, jesteśmy świadkami realizacji licznych ciekawych, innowacyjnych projektów. W przekonaniu ekspertów wiele z nich stanowi godne polecenia przykłady, które warto przedstawić na forum praktyków. Jednocześnie mamy świadomość rosnących potrzeb odnośnie dostępności wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz praktyk wartych powielania. Odpowiedzią na powyższe jest cykl konferencji EKOGMINA, poświęcony wymianie wiedzy ekspertów i praktyków polskiego sektora wod-kan. Najbliższa edycja EKOGMINA 2018 odbędzie się 4 października w Gdańsku, tym samym inicjując I Forum Praktyków zarządzania gospodarką wodno-kanalizacyjną w gminach.

 

Wśród najważniejszych zagadnień poruszanych podczas konferencji znajdą się tematy jakości obsługi i utrzymania systemu wod-kan, skuteczności jego eksploatacji, oceny stanu inwentaryzacji sieci wod-kan w gminach oraz monitoringu i zarządzania danymi.

 

Wierzymy, że tematyka konferencji wzbudzi Państwa zainteresowanie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu EKOGMINA 2018 w Gdańsku 4 października. Tych z Państwa, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na forum, zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji referatów w zakresie planowanych sesji tematycznych.

 

Do zobaczenia podczas konferencji EKOGMINA 2018!

Zespół BIOPRO

 

Folder informacyjny

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178