Ruszyły przygotowania III Forum Praktyków  – EKOGMINA 2020

Konferencja EKOGMINA to wyjątkowe forum branżowe, które stworzyliśmy, aby umożliwić praktykom i ekspertom sektora wod-kan efektywną wymianę wiedzy i dzielenia się najlepszymi praktykami w branży. Kierujemy to spotkanie głównie do przedstawicieli samorządów małych i średnich gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wykonawców i przedsiębiorców branży sanitarnej.

Pozytywny odbiór  dwóch poprzednich edycji tego wydarzenia, utwierdził nas w przekonaniu, że ta inicjatywa jest branży potrzebna i należy ją kontynuować. Tym razem EKOGMINA – III Forum Praktyków odbędzie się 23-25 września w Hotelu Mrągowo Resort & SPA.

Miło nam poinformować też, że Partnerem Strategicznym tegorocznego  wydarzenia została spółka Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mrągowie. Zyskując takiego Partnera, uatrakcyjnimy naszą konferencję możliwością uczestnictwa w wizycie studyjnej na zmodernizowanych niedawno w Mrągowie  obiektach.

Cieszymy się niezmiernie, że do współtworzenia merytorycznego programu konferencji udało się nam zaprosić wielu wybitnych ekspertów, naukowców i praktyków. W trakcie dwóch sesji poruszane będą zagadnienia związane z eksploatacja, utrzymaniem i rozwojem systemów wod-kan oraz, problemy środowiskowe – związane z czystą wodą, ziemią  i powietrzem

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2020, zachęcamy do rejestracji

 

 

Koszt uczestnictwa:
899 zł netto za udział w konferencji, 199 zł netto za udział w warsztacie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Katarzyna Grochowska

Event Manager