Firma Ecol-Unicon została partnerem konferencji EKOGMINA już po raz trzeci.

Celem działalności Ecol-Unicon jest poprawa jakości środowiska wodnego. Tysiące efektywnie działających urządzeń, profesjonalne realizacje inżynierskie i inteligentne zarządzanie eksploatacją sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych, dają wymierny efekt ekologiczny. Ochrona środowiska wodnego jest istotna dla życia całego społeczeństwa. Rola Ecol-Unicon, to nie tylko realizacja celów biznesowych – to Sztuka Ochrony Wód.

 

W interesie środowiska działamy bez kompromisów” tak brzmi misja Ecol-Unicon, która odzwierciedlona jest w produkowanych urządzeniach takich jak: innowacyjne zbiorniki retencyjne, układy podczyszczające, pompownie i tłocznie ścieków oraz oczyszczalnie biologiczne.

 

Ecol-Unicon oferuje również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne. Wartością dodaną ich produktów i usług jest wiedza i doświadczenie z zakresu ochrony środowiska wodnego, którymi kadra inżynierska dzieli się na każdym etapie inwestycji. Innowacyjne technologie gwarantują instalowanie wysokiej klasy rozwiązań i urządzeń oraz profesjonalne usługi serwisowe i eksploatacyjne. To, co wyróżnia firmę, to inteligentne metody zarządzania zarówno pojedynczymi obiektami, jak i całymi systemami sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych.

 

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager