Firma Ecol-Unicon została partnerem konferencji EKOGMINA już po raz trzeci.

Celem działalności Ecol-Unicon jest poprawa jakości środowiska wodnego. Tysiące efektywnie działających urządzeń, profesjonalne realizacje inżynierskie i inteligentne zarządzanie eksploatacją sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych, dają wymierny efekt ekologiczny. Ochrona środowiska wodnego jest istotna dla życia całego społeczeństwa. Rola Ecol-Unicon, to nie tylko realizacja celów biznesowych – to Sztuka Ochrony Wód.

 

W interesie środowiska działamy bez kompromisów” tak brzmi misja Ecol-Unicon, która odzwierciedlona jest w produkowanych urządzeniach takich jak: innowacyjne zbiorniki retencyjne, układy podczyszczające, pompownie i tłocznie ścieków oraz oczyszczalnie biologiczne.

 

Ecol-Unicon oferuje również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne. Wartością dodaną ich produktów i usług jest wiedza i doświadczenie z zakresu ochrony środowiska wodnego, którymi kadra inżynierska dzieli się na każdym etapie inwestycji. Innowacyjne technologie gwarantują instalowanie wysokiej klasy rozwiązań i urządzeń oraz profesjonalne usługi serwisowe i eksploatacyjne. To, co wyróżnia firmę, to inteligentne metody zarządzania zarówno pojedynczymi obiektami, jak i całymi systemami sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych.

Podczas tegorocznej edycji Tomasz Radziwanowski podzieli się doświadczeniami firmy w modernizacji obiektów wod-kan. O procesie przeprowadzanej inwestycji oraz  o tym jaka wiedza i jakie dane są potrzebne do jej sprawnego zrealizowania opowie podczas wystąpienia i warsztatów. Przykład przeprowadzonej modernizacji będzie można także zobaczyć podczas wizyty studyjnej na głównej przepompowni miasta Mrągowa.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2020, zachęcamy do rejestracji

 

 

Koszt uczestnictwa:
899 zł netto za udział w konferencji, 199 zł netto za udział w warsztacie

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Katarzyna Grochowska

Event Manager