Z dumą informujemy, iż partnerami konferencji EKOGMINA 2018 – I Forum Praktyków zostali Ecol – Unicon Sp. z o. o. oraz Sensus Polska Sp. z o.o.

 

Ecol-Unicon  jest czołowym polskim producentem i dystrybutorem urządzeń ochrony wód – zbiorników retencyjnych, separatorów, osadników, oczyszczalni ścieków, pompowni i tłoczni  ścieków.  W swej ofercie  posiada również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne. Posiada cztery zakłady produkcyjne, profesjonalną sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski oraz prężnie rozwijający się dział eksportu.

Więcej informacji o Ecol-Unicon

 

SENSUS to światowy lider w produkcji urządzeń pomiarowych do wody, energii cieplnej oraz gazu. W dziedzinie opomiarowania wody Sensus oferuje nowej generacji wodomierze elektroniczne iPERL DN15-DN40, mieszkaniowe DN15-DN20; domowe DN15-DN40 (suchobieżne, mokrobieżne, objętościowe), przemysłowe DN40-DN300 (śrubowe, sprzężone), w tym wodomierze z e-Liczydłami oraz kompleksowe systemy zdalnych odczytów [AMR / AMI] poprzez radio [protokoły: Sensus-RF/wMBus/FlexNet] zarówno mobilne jak i stacjonarne.

Więcej informacji o Sensus Polska

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager