Z dumą prezentujemy nowego sponsora naszej konferencji, którym została spółka DS CONSULTING.

 

Spółka DS CONSULTING od 20 lat wspiera polskie samorządy i spółki komunalne w rozmaitych przedsięwzięciach rozwojowych. Zrealizowała ponad 600 projektów doradczych i pozyskała aż 8 miliardów złotych na inwestycje infrastrukturalne ze środków bezzwrotnych. Przygotowuje studia wykonalności i analizy przedinwestycyjne, doradza w przygotowywaniu wniosków taryfowych oraz szkoli przedstawicieli branży wod-kan i Wód Polskich. Zespół DS Consulting przygotował i skutecznie przeprowadził również emisje obligacji przychodowych dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Realizuje projekty w Polsce oraz za granicą (np. Gruzja, Bułgaria, Ukraina, Rosja, Chorwacja) na zlecenie międzynarodowych instytucji finansowych tj. EBOR, Bank Światowy.

 

Więcej informacji o DS CONDULTING

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji EKOGMINA 2019, zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178