Zmieniający się klimat powoduje, że Polskę coraz częściej nawiedzają ekstremalne zjawiska pogodowe, które jednocześnie są bardziej intensywne. Lato obfituje w powodzie błyskawiczne, które – choć nie są tak niszczycielskie, jak te w Niemczech, Belgii i Holandii w lipcu – to utrudniają życie mieszkańcom i niszczą ich dobytek. W tym samym czasie, kiedy zazwyczaj południe Polski zmaga się z podtopieniami, zachód kraju nawiedza susza hydrologiczna. Sytuacja na polskich rzekach jest na tyle zła, że ich poziom jest poniżej normy nawet w styczniu. To sprawia, że gospodarka wodna i retencja stają się niezwykle ważnymi częściami zarządzania państwem.

Polecamy cały artykuł naszego Medialnego Partnera, portali Zielona Interia:

CZYTAJ TUTAJ

Powrót

TAK BYŁO PODCZAS IV FORUM EKOGMINA 2021!

 

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO!

 

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

BIOPRO Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-27-56-178

Olga Długokęcka

Media i promocja

Dorota Jucewicz

Event manager